Februāris – Sveču mēnesis

Dienas centrā «Gaismas iela» tapušas daudz skaistas un krāsainas sveces – pašu lietas! Šis darbiņš (un vēl jo vairāk rezultāts) visiem patika tik ļoti, ka tam tika veltītas pat vairākas dienas.

Vienu dienu, jauku un saulainu, savukārt, veltījām izstādes apmeklējumam Mākslas skolā un Kultūras centrā. Pastaigājoties izbaudījām arī pavasara tuvumu dabā.

Bet 13.februārī tepat Aprūpes centra telpās tikāmies ar Ēriku Loku – dziesminieku un jokdari. Jokus gan viņš šoreiz neplēsa, un arī dziesmas (ģitāras pavadījumā) bija gana apcerīgas, rosinot pāŗdomāt savu dzīvi, attiecības vienam ar otru un Visaugstāko.

Gatavojoties kārtējai franču studentu uzņemšanai maijā, Aleksandra vadībā esam sākuši macīties franču valodu. Bet, sekojot jaunumiem draugos.lv, regulāŗi iepazīstamies ar tur piedāvātajām atzīmējamām dienām. Tā jau visiem zināmajai Sveču dienai 2.februārī un Valentīna dienai 14.februārī pa vidu ir bijušas Košļājamās gumijas diena, Saldētā jogurta diena, Zemledus makšķerēšanas diena, Huligānisma novēršanas diena, Karameles u.c.ne mazāk interesantas dienas. Lasot un pārrunājot katru tēmu, uzzinām arī daudz jauna.

Bet februāri noslēgsim ar… pankūku balli!

  Drukāt