Svētku laiks Dienas centrā

Decembris dienas centrā „Gaismas iela" pagāja, aktīvi gatavojoties Ziemassvētkiem – dekorējām telpas, mācījāmies dziesmas, cepām piparkūkas, taisījām un saiņojām dāvanas. Keramikas darbi dāvināšanai bija tapuši jau laikus – novembrī. Kā katru gadu, arī šogad bijām uzaicināti uz svētku koncertu Rīgas starptautiskajā skolā Ķīpsalā. Bet netrūka pasākumu arī tepat – vai katru dienu kopā ar aprūpes centra iemītniekiem 3.stāva foajē varējām baudīt dažnedažādu Ķekavas un novada kolektīvu un arī attālāku ciemiņu priekšnesumus. Paši bijām sagatavojuši nelielu muzikālu sveicienu vācu viesiem no Bordesholmas un saviem tuviniekiem un draugiem, ar kuriem kopā svinējām Dienas centra eglīti Ziemassvētku priekšvakarā. Tad netrūka arī bagātīgi klāta galda, dāvanu un sirsnīgu sarunu, bet, skatoties bildes, atcerējāmies jaukākos aizvadītā gada brīžus.

Īsts pārsteigums mūs gaidīja arī īsi pēc Ziemassvētkiem, kad vienā dienā mūs apciemoja gan Ķekavas-Doles luterāņu draudzes mācītājs Arnis Eltermanis, bērnu vokālais ansamblis „Cīrulītis" un – 3 temperamentīgi spāņu puiši! Viņi bija ieradušies sakarā ar Eiropas jauniešu tikšanos Rīgā un ne tikai pastāstīja par Tezē kopienu un gaidāmo pasākumu Rīgā, bet arī iepazīstināja ar savu valsti un tās tradīcijām.

Jaunais gads iesācies salīdzinoši rimti un klusi, taču jau tagad zinām – tas noteikti būs vēl aizraujošāks un darbīgāks nekā iepriekšējais!

  Drukāt