NOVEMBRIS ĶEKAVAS APRŪPES CENTRĀ

Novembra sākumā 98 dzimšanas dienu nosvinēja vecākā aprūpes centra iedzīvotāja Adolfīne Bergmane. Viņa ir dzimusi vienā laikā ar neatkarīgo Latviju. Novēlam Adolfīnei labu veselību un saglabāt savas sirds siltumu un mieru!

Ar kārtējo spēļu pēcpusdienu, aprūpes centra iedzīvotājus iepriecināja jaunieši no Ķekavas jauniešu iniciatīvu centra. Klienti bija priecīgi par iespēju apgūt arī kādu pilnīgi nepazīstamu spēli, bet dažiem klientiem pat izdevās vinnēt pieredzējušos spēles dalībniekus. Gaidīsim ciemos jauniešus uz Ziemassvētkiem!

Ar skaistu, sirsnīgu Latvijas dzimšanas dienas koncertu bija ieradušies PII «Ieviņa» audzēkņi.

Latvijas valsts proklamēšanas 98. gadadienas priekšvakarā Pieaugušo ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas centra klientus, darbiniekus un tuviniekus ar sirsnīgu uzvedumu «Ceļojums uz Laimīgo zemi» iepriecināja pašu mājas Dienas centra «Gaismas iela» klienti un darbinieki. Tas bija visiem jau pazīstamais Annas Brigaderes stāsts par Sprīdīti, kas dodas pasaulē laimi meklēt, bet beigās izrādās, ka īstā laime rodama paša mājās.

Vēl dažas dienas vēlāk ar sirdsdziesmām "Ķekava Latvijā" aprūpes centra un dienas centra klientus iepriecināja Ķekavas senioru ansamblis «Akords».

23. novembrī savu 80.dzimšanas dienu nosvinēja Ķekavas aprūpes centra iedzīvotāja Brīve Lidija Ozoliņa. Brīve ļoti lepojas ar savu vārdu, jo vecāki pirms 80 gadiem to savai meitai devuši tieši brīvajai Latvijai par godu.

  Drukāt