Siguldā viss zied un dzied

2.jūnijā jau 9.reizi Siguldā tika svinēti Dziedāšanas svētki, kuros aicināti piedalīties dienas centru, rehabilitācijas centru un valsts sociālās aprūpes centru klienti.
Tādējādi dažāda vecuma cilvēkiem ar invaliditāti tiek dota iespēja parādīt sevi un savu prasmi uzstāties publikas priekšā un dziedāt visiem kopā, tiek veicināta šo cilvēku atraisīšanās dziedāšanas priekam un radošai sevis pašizpausmei. Protams, tā ir iespēja arī apmainīties ar pieredzi un idejām, iegūt jaunus draugus, kā arī pievērst sabiedrības uzmanību cilvēku ar invaliditāti integrācijai sabiedrības dzīvē. Pasākumu rīko biedrība „Aicinājums tev".
Arī mēs – dienas centra „Gaismas iela" ļaudis — katru gadu gaidām šos svētkus, cītīgi gatavojamies un piedalāmies. Ikreiz meklējam jaunas dziesmas, jaunus tērpus, jaunus veidus, kā savu priekšnesumu padarīt interesantu citiem. Šogad uzstājāmies ar trim dziesmām – „Laša kundze", „Lielā zive" un „Mammu, es gribu", turklāt, katra dziesma bija vienlaikus kā neliela izrāde. Publika mūsu priekšnesumu uztvēra ļoti atsaucīgi.
Arī pārējie dalībnieki – tuvu diviem desmitiem kolektīvu (!) – bija gatavojušies ne pa jokam. Pateicoties dziesmu grāmatiņām, lielāko daļu varējām dziedāt arī līdzi.
Tagad gaidām Jāņus, lai balsis izlocītu Līgo dziesmās.

  Drukāt